Betalyon w mediach

Zobacz kto napisał o nas i naszych projektach

Pasja do wypraw terenowych zmotywowała 2 prefounderów - Radosława Frańczaka i Marcina Habę do stworzenia innowacyjnego off-raidera. Ich wynalazek ma być łatwy w transportowaniu i umożliwiać pokonywanie przeszkód w terenie.

Marketing biznes

Portal informacyjny

Będzie to jedna z pierwszych tego typu konstrukcji na świecie, mająca wypełnić lukę pomiędzy terenowymi pojazdami spalinowymi a dwukołowymi elektrycznymi hulajnogami do jazdy po bezdrożach.

dziejesienapodkarpaciu

Portal informacyjny

Już niedługo świat off-roadu może przejść niemały wstrząs, a to za sprawą jego nowej gałęzi – eco off-roadu, który chce spopularyzować Betalyon i ich najnowszy projekt, off-raider.

W Cieniu Jupiterów

Portal informacyjny

Absolwenci Uniwersytetu Rzeszowskiego tworzą w Stolicy Innowacji projekt, który ma szansę połączyć off-road i ekologię. Jest to w pełni elektryczny pojazd z napędem 4 x 4 dostosowany do pokonywania trudnych warunków terenowych. Tym samym na rynku pojawi się nowa klasa pojazdu – off-raider

Uniwersytet Rzeszowski

Uczelnia wyższa

Masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych projektach, skorzystać z naszych usług lub podjąć z nami współpracę, nie wahaj się i napisz!

Adres

Betalyon Sp. z o.o.

al. gen. W. Sikorskiego 403

35-304 Rzeszów

NIP: 8133878645